Nikles

Nikles

Airdrop

Zažijte jemný, povznášející pocit, který obklopuje tělo. Poskytuje omlazující proud vody, který je jemný a šetrný k pokožce. Sprchy Airdrop pracují tiše a zároveň šetří vodu. Všechny sprchy jsou k dispozici také bez systému Airdrop, s výjimkou naší řady Pure.

Auto On / Off

Izolované sprchové systémy zabraňují opaření a hromadění zbytků vody. To vám ušetří mnoho času při čištění a používání agresivních chemikálií.

Cascade Shower

S kaskádovými sprchami Nikles zažijete skutečně omlazující sprchování. Vnímejte proudění vody na svém těle a uvolněte se od každodenního stresu.

Check Valve

Zpětný ventil Nikles zabraňuje zpětnému toku vody ze sprch, baterií nebo sprchových hadic. Tyto jednosměrné směrové ventily slouží k větší bezpečnosti.

Click Position

Nový tlačítkový systém Nikles umožňuje snadno přepínat z uklidňujícího jemného sprchového proudu na pulzující masážní proud. Užijte si vzrušující sprchu při jakémkoli tlaku vody.

Click Position System

Všechny multifunkční sprchy NIKLES jsou vybaveny pohodlným klikacím mechanismem. Při změně funkce sprchových trysek cítíte a slyšíte cvaknutí.

Dropless

Po uzavření přívodu vody v našem systému Dropless zbývající voda ze sprchové hlavice zcela odteče. Díky tomu se v hlavě sprchy netvoří bakterie. Rychlé odstranění veškeré zbývající vody snižuje možnost usazování vodního kamene uvnitř sprchové hlavice a trysek.

Easy To Clean

Jediným pohybem prstu setřete zbytky usazenin a vodního kamene.

Flow Limiter

Omezovače průtoku Nikles šetří vodu a energii, aniž byste přišli o komfort plného sprchového proudu. Všechny omezovače průtoku jsou v souladu s předpisy o vodě a každý z nich je při výrobě testován, aby byl zajištěn jeho výkon. Omezovače průtoku Nikles jsou ekologicky nezávadné. K dispozici jsou od 4 l/min do 16 l/min.

Hoses

Sprchové hadice Nikles nejen přivádějí vodu z kohoutku do sprchy, ale obsahují také chytré technologie, jako je možnost přidání omezovačů průtoku nebo zpětných ventilů. Standardní připojení G1/2 umožňuje snadnou instalaci a otočná matice zajišťuje delší životnost výrobku. Další výhodou je technologie snadného čištění povrchu hadice. Sprchové hadice Nikles jsou k dispozici v různých délkách a z antibakteriálního materiálu splňujícího německou normu DVGW W270.

Light

Kartuše Nikles Light rozzáří sprchový proud paprskem uklidňujících barev, jakmile zapnete vodu. K napájení světla Nikles Light není potřeba žádné elektrické připojení, protože náš patentovaný systém kartuše využívá vodní energii. Světlo Nikles Light doplní váš relaxační zážitek ze sprchování.

Mirror Chrome

Naše nejmodernější technologie chromování vytváří povrchy podobné zrcadlu. Mimořádně hladký povrch zabraňuje usazování vodního kamene na sprchových hlavicích NIKLES.

Scroll to Top