HOM

ÚSPORA ENERGIE

Produkty HOM s energií 100W žárovky vysuší Vaše osušky během několika minut.

ÚSPORA NÁKLADŮ

Produkty HOM jsou navrženy tak, aby předávaly maximální množství tepla v co nejkratším čase. Akumulace tepla materiálu, ze kterého je topné těleso vyrobeno a konstrukce radiátorů HOM, nám umožní vydávat teplo ještě desítky minut po jeho vypnutí.

DESIGN

DESIGN JE DUŠE HOM. Produkty HOM jsou koncipovány jako designové předměty a navrženy tak, aby se staly designovým doplňkem našich domovů.

MATERIÁLY

HOM používá nejrozmanitější a přírodní materiály jako jsou dřevo, keramika, terakota, sklo, ocel, protože věříme, že hledání emocí je tím nejlepším nástrojem, jak oslovit srdce zákazníků.

TECHNOLOGIE

HOM, EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE.
Výrobky HOM používají inovativní slinutou keramiku, která má uvnitř elektrické topení. Patentovaná technologie zrozená po třech letech výzkumu ve spolupráci s katedrou materiálových věd turínské polytechniky, která představuje nejpokročilejší technologii v oblasti elektrického vytápění.

PŘIPOJENÍ

Výrobky HOM mají možnost skrytého připojení do elektrické sítě i připojení do elektrické sítě klasickým kabelem se zástrčkou. Vždy jsou vybaveny snadno dostupným vypínačem.

Scroll to Top